::Podstawową działalnością naszej firmy jest naprawa i regeneracja manualnych skrzyń biegów, ze specjalizacja BUSY, Trafic, Vivaro, Master, Movano, Primastar i Interstar, oraz samochodach osobowych.
W naszym warsztacie używamy części oryginalnych jak i renomowanych firm które posiadają homologacje. Wykonujemy również naprawy z powierzonych części przez Klienta. Zajmujemy się również sprzedażą. W naszej ofercie mamy, łożyska oryginalne i renomowanych firm, komplety naprawcze, linki , sprzęgła oraz kompletne skrzynie biegów po regeneracji z pisemną półroczną gwarancją w bardzo atrakcyjnych cenach.
Posiadamy części nowe takich producentów jak LUK, SNR, VALEO, SACHS, TIMKEN, NTN I WIELE INNYCH i części używane. Oleje do manualnych i automatycznych skrzyń biegów zalecane przez serwisy w bardzo atrakcyjnych cenach. Filtry do skrzyń i silników renomowanych firm oryginały jak i zamienniki. Prowadzimy wysyłkę regenerowanych skrzyń i części na całą Polskę. Naprawiamy i odsyłamy skrzynie, przysłaną przez klienta, w terminie do 3 dni roboczych, firmą kurierską, lub dowozimy po wcześniejszym uzgodnieniu warunków.

Oto kilka zdjęć skrzyń biegów:

ZAPRASZAMY